eklesepetime
E-DÜKKAN SENİN :)

Kategoriler

1.10.2021

SELSİL PAK'LA HER YERİ PAKLA!Selsil Pak son dönemlerde en çok konuşulan trend yüzey temizlik ürünlerinden bir tanesi oldu. Çok amaçlı olmasıyla herkesi şaşırtan selsil pak mutfakta, banyolarda ve birçok yerde çok etkilidir. Bu yazımızda sizler için Selsil Pak ne işe yarar, Selsil Pak nasıl kullanılır gibi sorularınızın yanıtlarını hazırladık.

Özellikler kadın forumlarında trend haline gelen ve kullanıcı yorumları en çok merak edilen ürünlerden biri selsil pak temizleyici ürün oldu. Birçok kadının korkulu kabusu olan inatçı lekeleri, pasları çok kolay çıkarabilme özelliği buluyor. 

Selsil Pak genel amaçlı mucize temizleyici, lavabolar, ocak üstleri, pişirme tepsileri, mangal ve barbeküler, fırınlar, banyolar, fayans ve seramik yüzeyler, dış mekan mobilyaları gibi pek çok yüzeyde uygulanabilmesi ürünün daha dikkat çekmesini sağlıyor. Birçok kirli alanda rahatlıkla uygulanabilen selsil pak kullanışı oldukça basittir. Evde ofiste her alanda kullanılan selsil pak temizlik ürününün fiyatı da oldukça uygundur. İnternetten kolaylıkla satın alabileceğiniz bu ürün kova şeklinde satılmaktadır.

 

 

SELSİL PAK NASIL KULLANILIR?

– Lekeli ve kirli yüzeye bir miktar Selsil Pak uygulayın ve temiz bir bez yardımıyla ovalayın.
– Yeterince ovaladıktan sonra su ile durulayın.
– Cam ve seramiklere uygularken, bu yüzeyleri çizilebileceğinden çok fazla bastırmayın.
– Sel silpak etkin temizliği sayesinde temizlediğiniz eşyaları olağanüstü parlaklık kazandırır.
– Ayrıca kireçi, yağı, küfü kısacası zorlu lekeleri yok eder.

SELSİL PAK KULLANIRKEN DİKKAT EDİLMESİ GEREKENLER

– Plastik parçalar, boyalı ahşap ve alüminyum yüzeylerde kullanmayın. Vernikli yüzeylerin kullanımı için uygun değildir.
– Ürünü el, yüz ve yiyecek temizliğinde kullanmayın.
– Sıcak yüzeylere doğrudan uygulamayın.